Pierwszy post Pauliny ;3
Hmm... Nie wiem o czym napisać xDD Więc napisze o tym tygodniu :D
No to co. Siedzę w domu bo jestem chora ;3. Miałam zaliczać i poprawiać i jedno wielkie gówno z tego wyszło. ;c Dzisiaj byłam na kontroli w poniedziałek następna jest 50 % szans że pójdę do szkoły -____- Jutro dentysta jprdl dużo ostatnio mam lekarzy, ;/ Dzisiaj miałam taką faze że tańczłam łapami ja Pazia i wtedy się czułam jak ona xDD Wiem jestem zdrowo chora psychicznie xD Dobra kończę może coś jutro napisze papa i dobranoc ;**Ps. Macie moje zdjęcie. Ja se brzydal.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz