Haha miałam dodać ten post wieki temu, ale zawsze przypominam sobie ok. północy, kiedy już zejdę z kompa. Najpierw może zacznę, że jestem Asia i mam 13 lat. Razem z Paulą (jak już wiecie z opisu) chodzę do jednej klasy :)
Dżizas dostałam 29 pkt z testu szóstoklasisty i tak się tym jaram, myślałam że będzie mniej X D Najprawdopodobniej Natsi (Nats kc) przyjedzie w piątek do mnie na weekend :) Mam nadzieję, że chociaż deszcz na troche przestanie padać, bo już ta pogoda mnie wkurwia trochę zimno/deszcz/ciepło/zimno/deszcz i tak w kółko -.- Jeszcze żyje jak widać, Paula miała mnie zabić, nic nie przypominać jej lepiej XD Zmykam
via Asia