wtorek, 4 czerwca 2013

`Chejka


Haha miałam dodać ten post wieki temu, ale zawsze przypominam sobie ok. północy, kiedy już zejdę z kompa. Najpierw może zacznę, że jestem Asia i mam 13 lat. Razem z Paulą (jak już wiecie z opisu) chodzę do jednej klasy :)

Dżizas dostałam 29 pkt z testu szóstoklasisty i tak się tym jaram, myślałam że będzie mniej X D Najprawdopodobniej Natsi (Nats kc) przyjedzie w piątek do mnie na weekend :) Mam nadzieję, że chociaż deszcz na troche przestanie padać, bo już ta pogoda mnie wkurwia trochę zimno/deszcz/ciepło/zimno/deszcz i tak w kółko -.- Jeszcze żyje jak widać, Paula miała mnie zabić, nic nie przypominać jej lepiej XD Zmykam
via Asia 

wtorek, 28 maja 2013

Pierwszy post Pauliny ;3

Hmm... Nie wiem o czym napisać xDD Więc napisze o tym tygodniu :D

No to co. Siedzę w domu bo jestem chora ;3. Miałam zaliczać i poprawiać i jedno wielkie gówno z tego wyszło. ;c Dzisiaj byłam na kontroli w poniedziałek następna jest 50 % szans że pójdę do szkoły -____- Jutro dentysta jprdl dużo ostatnio mam lekarzy, ;/ Dzisiaj miałam taką faze że tańczłam łapami ja Pazia i wtedy się czułam jak ona xDD Wiem jestem zdrowo chora psychicznie xD Dobra kończę może coś jutro napisze papa i dobranoc ;**
 Ps. Macie moje zdjęcie. Ja se brzydal.

/Paulina :3